Designérka, aranžérka, dekoratérka, Emilčina maminka, manželka…vlastně Kreativní matka

Svatbu dělají detaily. Stejně jako manželství…

Svatbu nemáte každý den. A tak si ji místo stresu koukejte užít.

Svatba je jedna velká párty, stejně tak, jako může být jedna velká párty i život po ní. Pokud si vše hodláte prostě užít, nestresujte se s s detaily. Od toho tu pro vás budu já.

Nejdříve si k tomu sedneme, vy mi sdělíte svou představu, já vám dám návrhy, a pokud si sedneme, jdeme do toho. Dekorace vytvářejí atmosféru, stejně tak jako lidé. Volba hostů je na vás, na mě bude ztvárnění vaší volby stylu. Svatba venku protkaná přírodou, retro styl, science-fiction nebo venkovská veselka, volba je jen na vás. Všechny dekorace vyrábím ručně, máte tak jistotu, že budou 100% originální.

Říkají o Kreativní matce

Můžete si vybrat hotel, restauraci, svatební salón a agenturu a můžete dostat servis co očekáváte.

A nebo si můžete pozvat Moniku. Není to ona, kdo je primárně viděť při přípravě, vidět je její práce. Elegatní, promyšlená, přesně zacílená do vašeho vkusu a prostředí. Detaily, které by mohly uniknout vám, propojí do příběhu od pozvánky až do svatebního menu. A i když máte některé ingredience vybrané a připravené, dokáže na nich stavět a sladit je dohromady tak, jak vás to ani nenapadlo. A to vše by nebylo možné bez hladké komunikace se se všemi zúčastněnými.

A co zbylo na vás? Užít si váš slavnostní a jedinečný den! Mončo děkujeme…

Monika a Jirka Ferdovi

„Monča alias Kreativní matka nám pomohla vymyslet a vytvořit originální pozvánky na naši svatbu. Nejen že se mnou projednala každý krok, aby přišla na to, jak přesně si to představuji. Také vybrala nejvhodnější materiál a jak už se v jejím názvu píše – opravdu byla kreativní.

Návrh poslala nejprve na chválení a poté až celou objednávku. Ke každému balíčku jsme dostali drobný dárek a jeden jsme nakonec využili i na naše svatební jmenovky. Ano, asi jde o to být kreativní, pokud chcete něčím vyniknout. A to je přesně to, v čem je Monča výjimečná. Jsem si jistá, že její služby ještě někdy využiji a Vám všem ostatním jen mohu vzkázat, že pokud chcete mít památku na jakoukoli Vaší významnou událost, využijte její služby! Nebudete litovat“

Kateřina a Jakub Veverkovi

Ano, dekoracím…

 Vyplňte níže uvedený formulář, a můžeme si domluvit nezávaznou schůzku, na které pohovoříme jak odekorujeme Vaší svatbu, aby zůstala jedinečným zážitkem.

8 + 12 =