Svatby

Má svatba byla naprosto okouzlující… a neměnila bych ani vteřinu. Naopak, hned bych to vše chtěla s tím stejným mužem prožít znovu. Pokud by jste také chtěli mít svatbu, na kterou se nezapomíná a ohromit vaše nejbližší, kontaktujte mne. Pomohu vám s výběrem místa (pokud stále váháte), navrhnu vám dekorace na míru, vše potřebné graficky zpracuji a vyrobím (od pozvánek, přes veškerou svatební dekoraci, dárečků pro nejbližší, jmenovek, menu… prostě vše) a vy si budete moci bez stresu celou svou svatbu naplno užít.

Jak to vše probíhá? První ,,rande“ si dáme někde na kávě nebo u mne v ateliéru. A vy, co to nemáte do Prahy co by kamenem dohodil, nezoufejte – napište nebo zavolejte, určitě se domluvíme. Služby nabízím také na Moravě – jsem tam jako doma.

Na první schůzce si vyslechnu vaše sny a přání. Následně Vám zašlu předběžný návrh svatebních dekorací společně s kalkulací. Pokud se Vám bude návrh líbit a dáte Kreativní matce zelenou, můžete mě začít bombardovat dotazy a dalšími tužbami, které příjdou až v čase příprav – ráda Vám budu na vše odpovídat a uvidíte, že společně vyřešíme i zdánlivě neřešitelný problém. A pokud máte další dotazy, klidně mi cinkněte nebo napište – tím rozhodně nic neztratíte.