Štítky na krabice

9.2.2016 | Kreativní koutek

Co se vám vybaví, když se řekne svatba? Má to být nezapomenutelný den plný radosti a štestí  s rodinou a přáteli, a nebo by jste se raději vzali jen vy dva, na matrice, a pouze se svědky? Ptám se proto, že se ze mě za pár měsíců stane paní. Přemýšleli jsme s přítelem o mnoha variantách, i o „útěku“ do zahraničí a svatbě někde na pláži. Nakonec jsme se rozhodli pro svatbu „doma“. S našimi bláznivými rodinami, v chaosu, ale milováni.

Nikdy jsem nebyla moc vdavek-chtivá, možná proto se budu vdávat až v mých skoro šestatřiceti. A mám v plánu si to náležitě užít! Nakonec, plánuji jen jednu životní svatbu. Budu si brát mladšího chlapa, a k tomu slováka. Chtěli by jste něco vědět? To bylo vždy mé nikdy! Nikdy mladší chlap a nikdy čech nebo slovák. A vidíte to. Dostal mě. A je mi s ním hrozně fajn.

Svatba bude v červenci a již nyní mám v mé kreativní dílně spoustu s láskou vyrobených věcí. Bohužel se o ně (zatím) nemohu podělit (i když bych moc chtěla), jelikož mě sledují i ti, kteří jsou pozváni na naši veselku. A nějaké překvapení přeci být musí. Takže se těšte na červenec, po svatbě to tady začnu házet jednu věc za druhou, včetně šablon! A už se nemůžu dočkat toho kreativního šílenství! Určitě se s vámi také podělím o to, které vyrobené věci měly velký úspěch, a které třeba ne (a možná, na které jsem zapomněla).  Takže vaše svatba bude ještě více propracovaná než ta naše, pokud si ke kreativnimatka.cz najdete cestu také v létě. Zatím se s vámi podělím alespoň o to, jak si označit krabice, které máte připraveny na svatbu. To aby se vám náhodou některá neztratila.  Etikety na krabice jsou dost velké a výrazné na to, aby „bouchly“ do očí i vaši drahou polovičku, když je bude odnášet z domu těsně před vašim dnem „D“.

Na konci článku je složka ke stáhnutí zdarma. Pokud by jste potřebovali jinou velikost nebo barvu, klidně mi napište 🙂

Na etikety budete potřebovat:

  • samolepící papír do tiskárny (dá se koupit po kusech ve velikosti A4)
  • tiskárnu
  • nůžky

IMG_2875

IMG_2877

IMG_2879

Ke stáhnutí: Napisy na krabice – svatba