Jak si vylepšit svíčku

6.6.2017 | Kreativní koutek

Můj táta by slavil na Den dětí 61 let. Prostě nás v tom nechal. Tři ženské, které na to všechno najednou zůstaly samy. Řekl jen, postarejte se o mamku. Kdyby jste ji znali, tak by jste věděli, že to žádná výhra fakt nebyla 😀 Máma má víc energie jak my se ségrou dohromady a její postavou by se mohla pyšnit kdejaká třicítka. A proč o tom píšu? Protože mu vždy na narozeniny zapálím svíčku. Jen pro něj. No a tento rok nastal problém.

Jak jsem se před nedávnem se všemi svými krámy přestěhovala do ateliéru, nějak jsem si doma zapomněla nechat pár hezkých svíček. Co naplat, svíčka hořet musela, do ateliéru se mi nechtělo. Tak jsem si  poradila jinak.

JAK NA TO?

Já měla doma jen jednu, pěkně hnusnou oranžovou svíčku. Ale měla jsem doma také větší skleničku ze staré svíčky, lýko, levandulibalící papír.

Do větší skleněné misky jsem dala balící papír a lýko a  „zasadila“ tam tu oranžovou svíčku. Poté jsem do mezery dala ještě sušenou levanduli.. ježiš, jak ta krásně voněla! Usušila jsem ji teprve před pár dny. A bylo hotovo, svíčka byla dost reprezentativní na to, abych si ji ponechala v obýváku a zapálila.

„Tati, cítil jsi také tu krásnou vůni levandule?“ Já myslím, že ano, proto jsi mi tu svíčku také zhasl, když jsem šla ven a nějak ji zapomněla sfouknout. Díky, že jsi nás nenechal vyhořet. A já ti děkuji za to, že jsi byl.

TIP: Mezi skleničky můžete dát spoustu věcí. Kousek látky, plátky citrónu, různá semínka, prostě cokoliv najdete doma a myslíte si, že by to mohlo dobře vypadat. Buďte kreativní!

Ahoj a zase někdy přístě!