Reference

„Na Moniku jsem narazila náhodou, tedy spíš na její web. Už ten se mi líbil, seděl mi stylem. Nad kávou mi sedla i sama Monika 😊 Domluvily jsme se na základních požadavcích, sladily barvy a prohlédly místo činu. Pak měla volnou ruku, vše jsem viděla až v den svatby. A vše naprosto dokonalé. Nemám jedinou výtku a moc ráda doporučuji dále 😊 jo a i všem ostatním se moc líbilo😊“ Děkujeme.

Zuzana a Tomáš Saltuari

„Opravdu to bylo překrásný ♥ [svatba]“

Katka

It’s never easy to plan a Wedding, especially the one that will take place in a different country, Because Me and my husband , we both live in London so it’s even harder to put your trust on someone with who you only talked on skype, phones and Facebook Messenger :))

I wasn’t the easiest bride ! But from day one, she took my every silly requests and ideas , and the most crucial part was changing the Wedding Venue in the last minute ( 3 weeks before a Wedding day!). Monika puts an amazing amount of attention to details, she was there until the end of our wedding to make sure that everything went perfect. Monika wasn’t just the Wedding planner, she was also our  Wedding Designer and Wedding Coordinator! It sound like a commercial, but it’s just that I don’t know how to express our gratitude for Monika that made our wedding day absolutely perfect, We could never dream of such a magical experience. So BIG THANK YOU!!

Huyen and Duc, Boscolo Prague

Můžete si vybrat hotel, restauraci, svatební salón a agenturu a můžete dostat servis co očekáváte.

A nebo si můžete pozvat Moniku. Není to ona, kdo je primárně viděť při přípravě, vidět je její práce. Elegatní, promyšlená, přesně zacílená do vašeho vkusu a prostředí. Detaily, které by mohly uniknout vám, propojí do příběhu od pozvánky až do svatebního menu. A i když máte některé ingredience vybrané a připravené, dokáže na nich stavět a sladit je dohromady tak, jak vás to ani nenapadlo. A to vše by nebylo možné bez hladké komunikace se se všemi zúčastněnými.

A co zbylo na vás? Užít si váš slavnostní a jedinečný den! Mončo děkujeme…

Monika a Jirka Ferdovi

„Monča alias Kreativní matka nám pomohla vymyslet a vytvořit originální pozvánky na naši svatbu. Nejen že se mnou projednala každý krok, aby přišla na to, jak přesně si to představuji. Také vybrala nejvhodnější materiál a jak už se v jejím názvu píše – opravdu byla kreativní.

Návrh poslala nejprve na chválení a poté až celou objednávku. Ke každému balíčku jsme dostali drobný dárek a jeden jsme nakonec využili i na naše svatební jmenovky. Ano, asi jde o to být kreativní, pokud chcete něčím vyniknout. A to je přesně to, v čem je Monča výjimečná. Jsem si jistá, že její služby ještě někdy využiji a Vám všem ostatním jen mohu vzkázat, že pokud chcete mít památku na jakoukoli Vaší významnou událost, využijte její služby! Nebudete litovat 🙂 “

Kateřina a Jakub Veverkovi

Nad očekávání. To jsou slova, která vystihují práci Moniky. Jde vidět, že svou práci dělá opravdu ráda a především s láskou a velikou péčí. U Moniky jsem si objednala ke Dni Matek krabici plnou květin. Nejenže byla naprosto dokonale naaranžovaná, ale také velmi dlouho drží a dojem na maminku to udělalo neskutečný. Dnes jsou už jsou to skoro 3 týdny a květiny nadále kvetou jako na zahrádce. Vřele doporučuji. Odteď květiny jedině od Moniky.

Nhung

Moja manželka alias Kreativní matka… Hm, pracovať s ňou nieje nikdy nuda. Vždy, keď si myslím, že viem aké su jej predstavy tak som na velkom omyle 😀 Nemá problém poprosit ma o pomoc, ale nie vždy mi to ide tak dobre, ako by si priala, tak si to radšej urobí sama, lebo len ona sama vie čo má v hlave a ako to zrealizovať. Pomáhať jej pri práci je radosť a potešenie, keď mám možnost vidieť ako z úplného „nič“ dokáže vytvoriť jedinenčný kúsok. Každý jeden kus je originálny a dokonale prepracovaný. No a práve preto mám JA čas na nejaký dobrý film keďže práca v kreativnej dielni jej zaberá trošku viac času. Potenciálnym zákazníkom môžem poradiť len jednú vec – neuveríte kým neskúsite! Originál je stále iba jeden.

Martin Kukoľ

Pristup Moniky k praci je predevsim velmi osobni a je radost spolupracovat s takto pozitivnim a veselym clovekem.Vzdy pro nas je velkym prekvapenim vysledek jeji kreativni prace. Monika svoji praci dela hlavne srdcem a proto si i to nase srdce ziskala.

Kristýna Majerová a Denisa Winzigová

Při plánování naší svatby jsme měli různé nápady, které jsme ale nedokázali spojit v jeden celek. Kontaktovali jsme proto Moniku a už na začátku naší první schůzky jsme věděli, že s ní bude naše svatba úžasná a podle našich představ. Od první chvíle měla naši plnou důvěru. Monika vytvořila nádhernou výzdobu ušitou na míru přímo pro nás s množstvím krásných detailů. Všechno bylo naprosto perfektní, byli jsme nadšeni. Zároveň byla Monika přítomna na naší svatbě jako koordinátorka, což nám skutečně pomohlo si naši svatbu naplno užít a nedělat si starosti, jestli bude vše probíhat podle plánu. Monika je nejen skvělá aranžérka a koordinátorka ale zároveň taky úžasný člověk. Děkujeme, Moniko!
Jana a Daniel Radovi
Jana a Daniel, Villa Pellé