Papíroví motýlci

7.9.2017 | Kreativní koutek

Za pár dní půjdu na školení, abych prý nepsala jako tragéd. Nevím, zda to v mém případě bude k něčemu platné, ale za zkoušku nic nedám. K tomu zastávám názor, že na učení není nikdy pozdě, a že člověk by se měl stále zdokonalovat a zkoušet nové věci. Tak to se mnou ještě chvilku vydržte, snad bude líp 🙂 Určitě se pak s vámi podělím o zážitky! A o čem jsem vám to dnes chtěla napsat?

…O tom, jak si vyrobit krásnou motýlkovou stěnu.

„Stěna“ z papírových motýlků se vám může hodit jako výzdoba do bytu, restaurace, výlohy, svatby… a co k tomu budete potřebovat? Samozřejmě motýlky. Hodně motýlků! Takže si musíte pořídit plotr, koupit nůžky (a stříhat asi 200 let) a nebo si výřezy objednat.

Já si vše dělám sama, nemohu se vždy spolehnout na kvalitu prodejce či doručení na čas.

Až budete mít motýlky, jednoho po druhém navlečete na silon. Pod každého motýlka kápnete lepidlo a počkáte, než to celé zaschne. A pak je věšíte. Ano, ano. Práce je to zdlouhavá a musíte se obrnit trpělivostí, ale výsledek bude stát za to! A kolik že jsem na tuto výlohu použila motýlků? To vám neřeknu, ale rovnou vyhlásím soutěž. Už brzy!

Rádi by jste si vyrobili hnízdo, které vidí ve výloze nebo jinou dekoraci? Zeptejte se Kreativní matky na případný podzimní nebo vánoční workshop 🙂

Krásný podzimní den!