Kreativní matka je matka, která vymyslí a vyrobí dekorace na svatbu, oslavu, hostinu nebo jen tak do interiéru domova.

Kreativní matka nemá hranice. Vyleze na strom, střechu nebo ten nejvyšší žebřík jen proto, aby dekorace stála za to. Pracuje dva dny na pozvánce a poté ji vyhodí, protože to není ještě ono. Vše musí být perfektní a originální, jinak se Kreativní matka nespokojí sama se sebou.

Po všech životních peripetiích ji jen tak nic nerozhází…slovo „nejde“ nezná.

Monika, Kreativní matka

Emilčina maminka, manželka, aranžérka, designerka, dekoratérka…vlastně Kreativní matka.

Ještě před pár lety bych si nemyslela, že mou prací budu dělat radost ostatním a tato skutečnost bude na oplátku dělat radost mě. Jak už to tak většinou bývá, všechno se pěkně zamotalo, když jsem potkala Martina, nynějšího manžela. Narodila se nám dcera a naše svatba definitivně zlomila hůl nad tím, co bych v životě chtěla dělat – rozdávat radost. Jen jsem ještě nevěděla, jak.

Naši svatbu jsem si opravdu vyladila. Navrhla jsem a vyrobila velké množství materiálů. Pozvánky, harmonogramy pro hosty (které jsem zasílala ještě před svatbou, aby se nám hosté po cestě neztratili), křížovky, dárky, jmenovky, menu, ramínka na oblečení, jeřábky… prostě, na co si jen vzpomenete. Když jsem viděla, že některé drobnosti štěstím rozplakaly mé blízké, věděla jsem, že ty hodiny strávené v mé „dílně“ stály za to.

Veškerý volný čas, který jsem během mateřské dovolené měla (proč se tomu říká dolovená, dodnes nechápu), jsem zasvětila tvořením a únikem ze stereotypního matkování. Kreativní matka mi pomáhá uniknout matce unavené, zdeprimované či dokonce vyhořelé. Všechny tyto ne úplně ideální matky jsem v sobě zahnala Kreativní matkou, která rozdává radost…

Jak probíhá spolupráce?

 

1. Konzultace
První konzultace je zdarma. Na první schůzce mi sdělíte vaše očkávání a představy, na základě kterých připravím návrh i přibližnou cenovou kalkulaci. Mohu dorazit i za vámi, vše vysvětlit a ukázat. Takový výlet po Praze a okolí je zdarma, pokud jste z větší dálky jen nutné počítat s cestovními náklady. V některých termínech mne můžete zastihnout na Severní Moravě nebo Východním Slovensku.

 

2. Design a grafický návrh
Navrhnu a vyrobím veškeré tiskoviny či předměty pro vaši oslavu, událost nebo večírek. Mohou to být křtiny, narozeninová párty, vánoční přání, svatební pozvánky, jmenovky, popisky…vlastně cokoli vás napadane. Vaše oslava tak bude mít jednotný vizuální styl.

 

3. Výroba
Veškerá má tvorba probíhá za zavřenými dveřmi, ale pokud by jste chtěli vidět Kreativní matku při práci či zkonzultovat barevné odstíny, dveře jsou pro vás samozřejmě otevřené. Veškerá tvorba Kreativní matky je ručně vyrobený originál.

Hledáte někoho, kdo by s vámi udělal kreativní workshop? Chtěli by jste tak trošku jiný teambuilding? Spojte se s Kreativní matkou.

 

4. Instalace
Na vaši oslavu dorazím, vše nainstaluji a doladím. V případě větších a náročnějších instalací, především svatebních, se může stát, že budu vyžadovat přístup do prostor již den předem. Vy tak můžete v klidu pozorovat, jak se vaše sny mění ve skutečnost.

Pokud si chcete zainstalovat sami doručím vám vše potřebné, včetně návodu, a pak je to už jen na vás.

 

5. Úklid instalace
V případě, že akci instaluje Kreativní matka, v ceně je zahrnut finální úklid instalace a zapůjčených věcí. Samozřejmě až po ukončení vaší akce a nebo po domluvě v jiném čase.