Dekorace na míru

Nebojím se práce se dřevem, s květinami, betonem, krajkami, papírem… prostě žádný materiál mi není cizí. Nakoukněte do mého portfolia a začněte snít. Slovo nejde, neznám.

Vždy, když se snažím vysvětlit, co člověk může očekávat od dekorace na míru, mám na mysli milion a deset tisíc věcí. Vždyť i ručně vyráběná pozvánka je taková malá dekorace na míru. Dále to mohou být nejrozmanitější jmenovkymenu nejenom z papíru, nejrůznější tiskoviny, květinová výzdoba visící nad rautem, dekorační ramínka pro novomanžele, netradiční věnce na různé příležitosti nebo zapichovátka do sladkého baru. Do všech dekorací mohu zahrnout embosing, razítkovou nebo jinou techniku. A vůbec nejraději kombinuji věci zdánlivě nezkombinovatelné, například beton a květiny.

A že nemůžete najít ceník? Má to pouze jeden důvod, žádný háček. Každou věc vyrábím na míru a nacenění má více aspektů: složitost výroby, časová náročnost, použitý materiál nebo počet kusů a žádný detail není pro mě příliš malý. Měním sny ve skutečnost.