Ceny za práci Kreativní matky

16.8.2017 | Nezařazené

V roce 2016 bylo uzavřeno 50,8 tisíce manželství, což je o 2,6 tisíce více než v předchozím roce. Počet sňatků tak po sedmi letech opět překonal 50tisícovou hranici. „ Nejvíce sňatků se konalo v červnu (9,2 tisíce), nejméně v lednu (1,0 tisíce). Nejčastější věk ženicha se rovnal 30 letům, nevěsty 28 letům“. *

Mnoho snoubenců mi napíše dotaz „kolik to stojí“. Když jim neodpovím na tuto otázku v prvním emailu, už se neozvou. Z tohoto důvodu jsem pro vás připravila dotazník (ke stáhnutí níže), který mi pomůže na otázku ceny alespoň částečně reagovat. Také jsem vám chtěla vysvětlit, proč nejsem  schopna na tuto otázku okamžitě odpovědět. Číslo by totiž bylo zcela zcestné.

Má práce je velice komplexní a záleží především na požadavcích nevěsty a ženicha. Každý jsme jiný, každý máme jiné představy. Někdo si přeje růže a minimum dekorací, druhý by chtěl pivoňky v zimě a dekorací na milion. Co je pro jednoho drahé, může být pro jiného přijatelné. Každý jsme originál  – a to je dobře. Proto si velice zakládám na první schůzce. Je zcela zdarma a má pouze informativní charakter. Vy mi sdělíte své požadavky a já si udělám první obrázek o vás dvou a vašich představách. Chcete sladký bar? Výzdobu obřadu? Květiny – a jaké? Koordinaci? Až na základě těchto a mnoha dalších otázek jsem schopna se finančně vyjádřit.

A abych nezapomněla… vy i já si především musíme „padnout do oka“, protože pokud mi dáte zelenou, budeme v úzkém kontaktu po hodně dlouhou dobu.

Prosím, buďte otevření a nebojte se mi napsat jaký máte rozpočet nebo co by jste si přáli. Tento jednoduchý dotazník mi pomůže přijít na první nezávaznou schůzku co nejlépe připravena. Chápu, že možná nevyplníte všechny otázky, ale to vůbec nevadí – jednoduše odpovězte na ty, na které znáte odpovědi. Tímto mi pomůžete proměnit Vaše sny ve skutečnost.

SVATEBNÍ FORMULÁŘ KE STÁHNUTÍ:

Svatební dotazník.docx

Svatební dotazník.pdf

Dotazník stačí stáhnout a následně zaslat na monika@kreativnimatka.cz.

                   

Hezký den, Monika

 

 

 

* source: Pohyb obyvatelstva rok 2016, Český statistický úřad, 2016